Kurs makijażu


Wszystkiego dowiesz się na indywidualnym szkoleniu makijażu, które będzie prowadzone wyłącznie dla Ciebie pod moim okiem. Ilość pytań jest nieograniczona. Przedstawię Ci wszystkie metody nakładania makijażu i dopracujemy ją, tak abyś wykonywała go z przyjemnością, nie tracąc przy tym cennego czasu. Żaden typ urody nie będzie dla Ciebie tajemnicą. Nauczysz się wydobywać atuty z każdej cechy twarzy, wydobywać jej ukryte piękno oraz podkreślać spojrzenie lub owal twarzy.
Niezależnie na jakim stopniu zaawansowania jesteś. Pracuję z osobami początkującymi oraz z zaawansowanymi. Branża beauty codziennie zaskakuje nas nowościami, które możemy w prosty sposób wykorzystać w życiu codziennym, w zaplanowanej sesji zdjęciowej bądź dniu ślubu. Umiejętność zadbania o własny wygląd to prawdziwy luksus. Codziennie Twoja pewność siebie będzie wzrastać, a w pięknym makijażu życiowe zmagania będą przychodzić Ci z łatwością.

— Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata wizażu?


— Indywidualna Nauka Malowania

Podstawowe szkolenie z makijażu, dostosowane do wiedzy oraz umiejętności Kursantki. Pracujemy z własnymi produktami Klientki do pielęgnacji twarzy oraz do makijażu, abym mogła zobaczyć jak wygląda codzienny rytuał pielęgnacji skóry oraz sposób wykonywania makijażu. W czasie szkolenia ustalimy jaki rodzaj cery posiada Klienta oraz jej stan.

Pracuję na produktach najwyższej jakości np YSL, Estee Lauder, Inglot, Smashbox, Too Faced, które zapewniam oraz moich własnych pędzlach marek takich jak Zoeva, Hakuro, Inglot. Wspólnie wykonujemy makijaż idealnie dopasowany do cery oraz upodobań Klientki, dzięki czemu od razu przyswaja teorię wraz z praktyką. Kursantka otrzymuje listę produktów, które warto kupić, dyplom oraz skrypt ze szkolenia.

Spotkanie trwa ok 2.5 godziny, koszt 300 zł

— Warsztaty Makijażu dla Wizażystów

Podczas kursu dla Wizażystów wspólnie z Kursantką wykonujemy dwa dowolnie wybrane makijaże na modelkach. Dzielę się swoją wiedzą zdobytą w ciągu 5 lat zarówno jeśli chodzi o technikę, praktykę oraz samą pracę z Klientem. Pracujemy na moich produktach, pędzlach oraz kosmetykach, którymi maluję na co dzień ( Smashbox, Estee Lauder, Inglot, Too Faced, Juvias, Sephora, NYX, YSL, Make Up Forever). Kurs jest przeznaczony dla osób, które posiadają podstawową wiedzę dotyczącą wizażu. Po spotkaniu Kursantka otrzymuje spis produktów, które rekomenduje, dyplom oraz skrypt ze szkolenia.

Spotkanie trwa ok 6 godzin, koszt 600 zł.