Regulamin

Przeczytaj koniecznie, zanim napiszesz:


1. Zapisując się na usługę, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych tj. wpisanie imienia, nazwiska oraz nr telefonu do kalendarza. Jednocześnie oświadczasz, że zapoznałaś się z treścią regulaminu oraz w pełni akceptujesz warunki dotyczące świadczonych przez nas usług.

2. W ofercie dostępne są: makijaże okolicznościowe, do sesji, lekcje makijażu indywidualne, kursy grupowe, SZKOLENIA DLA WIZAŻYSTÓW oraz MAKIJAŻ PERMANENTNY.

Cennik 2023MAKIJAŻ – 250 zł
- Pakiet Ślubny z dojazdem 1800 zł / 1400 zł
- makijaż Sylwestrowy 250 zł
 
SZKOLENIA
Nauka Malowania 600 zł
Warsztaty dla Wizażystów:
* szkolenie jednodniowe - ok 3 godz, 1 makijaż cena 1000 zł
* szkolenie dwudniowe - ok 6 godz, 2 makijaże cena 1500 zł
Jest możliwość zapłaty za usługę w 4, 8 i 12 ratach. Należy poinformować o tym kilka dni przed wizytą.

PMU
Makijaż permanentny brwi 850 zł
Makijaż permanentny ust 750 zł
Dopigmentowanie do 2 miesięcy - 150 zł
Odświeżenie makijażu zrobionego u mnie wynosi 50% aktualnej ceny. Komplet, czyli brwi + usta wykonane podczas jednej wizyty, wychodzą 150 zł taniej

LASER
Pierwsza sesja 250 zł
Kolejna sesja 200 zł
Istnieje możliwość zapłaty za usługę w 4, 8 i 12 ratach. Należy poinformować o tym kilka dni przez wizytą.

3. Jeśli nie ma wolnych miejsc do mnie, na makijaż można się zapisać do mojej pracownicy – każdy makijaż jest w cenie 200 zł.
4. Zapisy prowadzone są wyłącznie przez wiadomość na Facebooku.
5. Makijaż trwa godzinę, dlatego należy zarezerwować odpowiednią ilość czasu.
6. Przyjdź proszę punktualnie, ( nie 20 minut przed czasem i nie 20 minut po ) oraz bez osób towarzyszących.
7. Na makijaż przyjdź bez makijażu, z wyregulowanymi brwiami i wydepilowanym wąsikiem. Zadbaj również o nawilżenie cery - codziennie krem nawilżający
i 2 w tygodniu peeling. Za demakijaż w salonie zostanę naliczona dodatkowa opłata 25 zł.
8. Nie wykonuję makijażu ślubnego bez makijażu próbnego. W innym przypadku nie uznaję ewentualnych reklamacji.
9. Do ceny makijażu zawsze wliczone są kępki rzęs. Pracuję na selektywnych, profesjonalnych oraz przede wszystkim sprawdzonych markach kosmetyków. Makijaż utrzymuje się kilkanaście godzin przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności.
10. W dniu wykonania makijażu ślubnego zapraszam również fotografów oraz kamerzystów, po wcześniejszym uzgodnieniu.
11. Jeśli nie odbieram telefonu, to znaczy że pracuję z inną Klientką, zostaw wiadomość SMS lub wykonaj telefon w późniejszym czasie. Nie należy pisać jednocześnie smsów na komórkę i wysyłać wiadomości na fanpage na FB. Zastrzegam sobie prawo 48 h do odpisania na wiadomość. Proszę o cierpliwość
12. Nie wykonuję makijaży próbnych w soboty z uwagi na ilość pracy - na makijaże próbne zapraszam od wtorku do piątku. Nie wcześniej niż miesiąc przed ceremonią.
13. W niedzielę i święta do ceny usługi doliczone zostaje 50 zł do ceny makijażu.
14. W sytuacji, kiedy Klientka jest niezadowolona z wykonanego makijażu, makijaż zostaje całkowicie zmyty, a kwota usługi zwrócona. Reklamacji dzień po, nie są uwzględniane.
15. Osoby zainteresowane dojazdem, mogą skorzystać ze Ślubnego Pakietu: makijaż Pani Młodej + 5 osób + dojazd ok 40 km = 1800 zł lub Pakiet Ślubny: makijaż Pani Młodej + 3 osoby + dojazd ok 40 km = 1400 zł. Dojazd jest usługą luksusową, kwota nie zmienia się, jeśli jest mniej osób do malowania.
16. Przy rezerwacjach wymagana jest wpłata zadatku. Zadatek jest gwarancją rezerwacji terminu. Zadatek jest odliczany od całej kwoty usługi. Na wpłatę czekam 24 godziny. Zadatki są BEZWROTNE - proszę o przemyślane zapisy:
Pakiet Ślubny - zadatek w kwocie 500 zł
Makijaż permanentny - zadatek w kwocie 250 zł
Szkolenie z wizażu - zadatek w kwocie 300 zł
17. Każda rezerwacja jest aktualna tylko w momencie jeśli dostaniesz wiadomość z podsumowaniem wizyty.
18. Wystawiam paragony oraz faktury.
19. Na wpłatę zadatku są przewidziane są 24 godziny od momentu utworzenia rezerwacji. Wpłat należy dokonywać na numer konta: Agata MALUJE – 88 1050 1025 1000 0092 7287 7144. W tytule należy wpisać datę oraz rodzaj usługi.
20. W trosce o swoje zdrowie, zastrzegam sobie prawo do odmówienia wykonania usługi osobie, która ma opryszczkę, gorączkę, jest chora, przeziębiona lub pod wpływem środków odurzających.


Agata MALUJE
www.agatamaluje.pl
513 543 503